Соціум

Наслідки повені. Загинув чоловік, пошкоджено більше 600 будинків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпаття продовжує боротися з наслідками негоди.

Через сильний дощ, місцями град, 20-21 травня рівень води в місцевих потічках басейну рік Днiстра та Прута піднявся.  Внаслідок негоди постраждало 705 людей та загинув один чоловік. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

Загиблий – 62-річний чоловік, який під час розчищення стічної канави до річки послизнувся, впав у воду та зник. Його тіло знайшли в Калуші, в річці Млинівка. 

Згідно з дослідженнями рятувальників,  через негоду зруйновано один житловий будинок, 672 будинки  та 279 господарських будівель пошкоджено. Також вода затопила більше 6000 присадибних ділянок, більше 1900 сільськогосподарських угідь, пошкодила 38 закладів культури, освіти та медицини.

25 км берегів розмила вода, зруйновано 8,5 км берегоукріплень , пошкоджено 3,6 км берегоукріплень , зруйновано 1,8 км дамб, пошкоджено 6,2 км дамб .

Також негода зруйнувала два автомобільні мости, 35 автомобільних мостів пошкодила, зруйнувала 18 і пошкодила 39 пішохідних мостів 18. Також зруйновані 98,2 км автомобільних доріг, а 234 км – пошкоджені.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.