Соціум

Нам потрібен клуб – сільський голова Чернієва не погоджується віддати 10 га під забудову атовців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 18 грудня, на сесії міської ради прийняли питання щодо виіділення 10 га землі в селі Черніїв під забудову для учасників АТО/ООС.

З таким зверненням виступив депутат Віталій Мерінов, пише “Репортер“.

«Міський голова дав мені доручення знайти вільні землі під будівництво для учасників АТО/ООС, щоб уникнути конфліктних ситуацій, які час від часу виникають у місті, – звернувся Мерінов. – Мені стало відомо, що у селі Черніїв є 10 га, які село намагалося продати через аукціон, але він був скасований. Тож є пропозиція просити громаду про виділення цієї ділянки під будівництво. Тим більше, у селі теж є учасники АТО».

На це сільський голова Богдан Грейда відповів, що село планує будувати клуб на 400 місць. Відтак ці 10 га таки планують продати через аукціон.

«У селі є 54 учасники АТО і всім видані земельні ділянки під будівництво і сільське господарство – по 8 і 5 га відповідно. Тож село виконало перед ними свої обіцянки, – говорить Грейда. – Щодо цих 10 га – вони давно у кадастрі і село не збирається їх комусь дарувати. Ми хочемо брати участь в аукціоні і село хоче за ці гроші збудувати клуб на 400 місць. Ми подалися на ще один аукціон».

Грейда додає, що їм все одно, хто з інвесторів дасть гроші на клуб, але клуб мусить бути.

«Прошу депутатів міської ради бути обережними з висловлюваннями, особливо стосовно землі. Ми обіцяли громадам, що останнє слово в земельних питаннях буде за ними», – додав Руслан Марцінків.

Авторка: Ольга Суровська
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.