Відео Соціум

На “Водоекотехпромі” показали, чому на добу відключили франківцям воду (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
На очисних спорудах підприємства провели масштабну профілактику всього обладнання. Саме через це користувачам на одну добу відключили воду.

Фахівці чистять приміщення, у які вода потрапляє безпосередньо з річки, промивають фільтри, а також проводять генеральне прибирання у резервуарах чистої води. Один має 10 тис м кубічних, у іншого – 2 тис м кубічних. Саме звідси вода потрапляє до помешкань франківців. Потрапити всередину можна лише раз на рік, коли звідси повністю спускають воду.

Також під час зупинки водопостачання замінюють засувки, щоб у подальшому уникнути можливих аварійних ситуацій. виконати всі ці роботи, не зупиняючи централізоване водопостачання, неможливо. Втім, проводити профілактику хоча б раз у рік необхідно, від цього залежить якість води у помешканцях франківців, особливо після повеней, які нанесли немало мулу.

До речі, ряд будинків на вулиці Мазепи досі без води. Як повідомили у КП “Івано-Франківськводоекотехпром”, це через поломку. Скільки час займе ремонт поки невідомо.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.