Соціум

На сьогодні 11 тисяч франківців воюють в Силах оборони

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сьогодні вже 11 тисяч франківців воюють в тих чи інших підрозділах ЗСУ.  112 франківських родин втратили своїх дітей, синів, чоловіків. Сьогодні буде 113-ий похорон бійця. Є багато зниклих безвісти на фронті.

Такі дані озвучив міський голова Руслан Марцінків під час молитовного сніданку з представниками влади, духовенства та медиками, пише Репортер.

Сьогодні говорили про те, як важливо зараз популяризувати життя та народжуваність

Люди, які воюють, повернуться іншими, як би ми того не хотіли. Їхнє відношення до життя буде іншим, воно відбиватиметься на сім’ях, родинах, – зазначив мер

Минулий рік був роком втрачених можливостей, як персонально для всіх, так і для держави. Ми втратили дуже багато, насамперед людські життя, можливості. Тому хочеться, щоб у цьому році ми перемогли і повернулися до відбудови й розбудови.

Проблеми демографії насправді відіб’ються на всьому. Велика кількість людей, втікаючи від війни, виїхала за кордон. Чи всі повернуться? І це ще одна проблема, як замістити оцю кількість людей. Колосальна кількість проблем зараз стоїть і стоятиме перед державою.

Читайте: Семеро військових нагородили відзнаками «Доблесть Прикарпаття»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.