Соціум

На Прикарпаття з Латвії відправили гуманітарний конвой

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Днями з Риги до Івано-Франківської області відправили гуманітарний конвой з трьох транспортних засобів Конфедерації українців Латвії «Віче». Вантаж буде розподілено по військових частинах ЗСУ та державних закладів, що потребують допомоги.

Про це повідомляє посол України в Ризі Олександр Міщенко, пише Репортер.

гуманітарний конвой, Латвія, Прикарпаття

Уточнюється, що цього разу Конфедерація «Віче» придбала та передає для підрозділу Національної гвардії України позашляховик Hyundai. Він, а також два мікроавтобуси Конфедерації пішли, завантажені гуманітарною допомогою.

Читайте також: Чотирьом франківцям присвоїли нагороди «За мужність» посмертно

Це 14 генераторів різної потужності, їжа із саморозігрівом та м’ясні консерви, газові горілки, зимова військова форма, термобілизна, каримати та спальні мішки, спорядження для облаштування бліндажів, окопні свічки та парафін, засоби гігієни.

гуманітарний конвой, Латвія, Прикарпаття

Посол Міщенко висловив вдячність за формування гумаконвою волонтерам міста Єлгава, зокрема Латвійській церкві Адвентистів сьомого дня, братам Еріку й Андрейсу Цімерманісам, Юрісу Стродсу й українським жінкам (які тимчасово перебувають в Єлгаві внаслідок збройної російської агресії), а також керівнику Вентспілського українського культурного товариства «Кобзар» Марії Антоновій.

гуманітарний конвой, Латвія, Прикарпаття
Гуманітарний конвой буде розподілено по військових частинах ЗСУ та державних закладів, що потребують допомоги

Окрема подяка висловлена члену правління «Віче» Богдану Тимківу та волонтерам організації Гірту Хотинцю і Роману Ліскевічсу – за забезпечення транспортування гумвантажів в Україну на майже безперервній основі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.