Гроші Соціум

На Прикарпатті зросли ціни на яйця та цукор, натомість зменшилися на рибу і молоко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За даними Державної служби статистики у жовтні 2020р. приріст споживчих цін на 1,8–0,6% зафіксовано в усіх регіонах України.

Про це повідомляє управління статистики в Івано-Франківській області, інформує Репортер.

Фото ілюстративне

На споживчому ринку області в жовтні п.р. у порівнянні з вереснем п.р. ціни на харчові продукти та безалкогольні напої зросли на 1,2%. Найбільше (на 21,5% та 20,2%) подорожчали цукор та яйця. На 6,6–1,5% зросли ціни на соняшникову олію, маргарин, м’ясо птиці, продукти перероблення зернових, хліб, сир і м’який сир (творог), масло. Водночас на 6,1% подешевшали фрукти, на 2,9–0,3% – овочі, свинина, молоко, риба та продукти з риби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,0%, у т.ч. на алкогольні напої – на 1,0%, тютюнові вироби – на 1,0%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 6,0% відбулося в основному внаслідок підвищення цін на природний газ на 18,6%.

Ціни на транспорт зросли на 0,5% в першу чергу внаслідок подорожчання автомобілів на 1,2%, палива та мастил – на 1,0%. Разом з тим на 0,7% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.