Соціум

На Прикарпатті знайшли притулок 455 дітей з інтернатних закладів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України на Прикарпатті прихистили 455 дітей, які змушені були покинути заклади цілодобового перебування.

Днями Прикарпаття очікує приїзд ще сотні дітей із Сумщини. Про це йшлося під час наради начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, пише Репортер.

На даний час на обліку служб у справах дітей області перебувають 1180 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки коштам, виділеним із обласного бюджету, а також міжнародній підтримці ми задовільняємо всі їхні потреби. Минулоріч нам вдалося зробити ремонти у багатьох закладах перебування дітей. Хочу вкотре подякувати всім, хто надавав благодійну допомогу для дитячих будинків. Впродовж 2022 року заклади отримали фінансову підтримку на загальну суму майже 4 млн грн. У цьому році – в сумі 1,8 млн грн, – наголосила Світлана Онищук.

Читайте до теми: Потрібна сім’я. Як війна вплинула на пошуки сімей для сиріт у Франківській громаді

В.о. начальника служби у справах дітей Марія Євчук зазначила, що ще на початку минулого року у соціальних закладах області перебувало понад чотири сотні дітей.

Сьогодні там проживає 152 дитини: чимало дітей влаштовані в опікунські сім’ї, а частину повернуто рідним біологічним батькам.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.