Соціум

На Прикарпатті зареєстровані 4,2 тисячі безробітних

Google+PinterestLinkedInTumblr

Станом на 1 березня 2023 року в Івано-Франківській області налічувалось 4,2 тис зареєстрованих безробітних, повідомляє обласна служба зайнятості.

За перші два місяці 2023 року, за сприяння служби, працевлаштували 1,5 тис людей. З них 1,1 тис – зареєстровані безробітні, пише Репортер.

безробітних

Послугами служби зайнятості у січні – лютому 2023 року скористалися 7,8 тис людей, з них 6,8 тис зареєстрованих безробітних.

У січні-лютому 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,1 тис роботодавців. У базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 2,4 тис вакансій. За сприяння служби зайнятості укомплектували 1,4 тис вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 57,2%.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштували лише одного безробітного. Крім того, 27 людей залучали до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 577 безробітних проходили професійне навчання.

З будь-якими питаннями, пов’язаними з працевлаштуванням, просять звертатися до фахівців служби зайнятості (адреса та контактні телефони за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.