Соціум

На Прикарпатті зафіксували 74 випадки продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З початку 2018 року на Прикарпатті провели 343 перевірки магазинів, які продають алкоголь та тютюнові вироби.

У результаті перевірок, магазини оштрафували на 2 814 тис. грн. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Івано-Франківській області.

Зокрема, в ході перевірок виявили 95 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін. За це магазини заплатять 950 тис. грн штрафу. 74 рази продавали алкогольні напої та тютюнові вироби особам, які не досягли 18 років, 38 разів розливали алкоголь на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування.

Також, зафіксували 28 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії, 10 фактів зберігання алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, 10 фактів продажу тютюнових виробів з полиць самообслуговування тощо.

Крім того, анулювали 68 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Загалом, за 11 місяців 2018 року магазини Івано-Франківської області отримали 8100 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.