Соціум

На Прикарпатті з постраждалими від війни працюють спеціальні команди ООН

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» створили спеціальні мобільні команди, що надаватимуть комплексну підтримку сім’ям з дітьми, які постраждали від війни.

Всього у рамках проєкту працює 50 мобільних команд в 11 областях центральної та західної України. На Прикарпатті команди вже працюють у Верховині, Калуші, Коломиї, Отинії та Івано-Франківську, пише Репортер.

На Прикарпатті з постраждалими від війни працюють спеціальні команди ООН

До складу кожної команди входять психолог, соціальний працівник, юрист, медик та водій. Команда має власне авто та може виїжджати у найвіддаленіші куточки області, де немає інших можливостей для отримання необхідних послуг. Також команди працюють у центрах підтримки переселенців та консультують сім’ї дистанційно – телефоном або через відеозв’язок.

До основних послуг мобільних команд належать:

  • перша психологічна допомога та психологічна підтримка;
  • юридичне консультування;
  • соціальна підтримка та соціальне обслуговування;
  • медична допомога;
  • надання гуманітарних наборів та інформаційних матеріалів.

У фокусі роботи мобільних команд – найуразливіші категорії: вагітні жінки, сім’ї з дітьми. Зокрема, комплексна допомога фахівців спрямована на збереження родин та підтримку батьків у організації належного рівня життя та виховання дітей.

За перші два місяці роботи мультидисциплінарні мобільні команди надали понад 11 тисяч юридичних консультацій, більш як 12,5 тисяч послуг психологічної підтримки, та майже 25 тисяч консультацій соціально-психологічної допомоги з питань, пов’язаних з переселенням та війною для більш як 40 тисяч людей.

Наразі 50 мультидисциплінарних мобільних команд працюють у Львівській, Закарпатській, Рівненській, Вінницькій, Дніпропетровській, Чернівецькій, Волинській, Житомирській, Хмельницькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» реалізується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках СПІЛЬНО – кризової програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес партнерами для надання мультисекторальної допомоги сім’ям з дітьми, що постраждали від війни.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.