Соціум

На Прикарпатті відремонтують ділянки трьох доріг у межах проєкту “Мале карпатське коло”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З початку січня на Прикарпатті стартував новий етап реалізації проєкту “Мале карпатське коло”.

Проєкт «Мале Карпатське коло» об’єднує трасу Р-21 Долина – Хуст і дороги місцевого значення Івано-Франківщини. Про це інформують в обласній Службі автомобільних доріг, пише Репортер.

Укравтодор погодив передачу певних ділянок доріг загального користування місцевого значення на баланс Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Йдеться про дороги Вишків – Сенечів, Болехів – Козаківка, Козаківка – Сукіль 

«На часі – реалізація проекту «Мале Карпатське коло», вагомою частиною якого є дорога загального користування державного значення Р-21 Долина – Хуст, – каже начальник обласної служби Василь Буджак. – Працюємо над прийняттям на баланс і передпроектними рішеннями ремонту та реконструкції доріг Вишків – Сенечів, Болехів – Козаківка, Козаківка – Сукіль. Впевнені, що цей проект як частина Національної програми «Велике будівництво» буде реалізований вчасно, і невдовзі суміжні гірські райони Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей будуть об’єднані якісною дорожньою інфраструктурою».

У рамках проєкту в 2021 році провели поточний ремонт дороги Р-21 Долина – Хуст на всій протяжності в межах Івано-Франківської області.

Зараз проводять передпроєктні роботи щодо виготовлення техніко-економічного обґрунтування на реконструкцію дороги Р-21 Долина – Хуст. Вона передбачає влаштування велосипедних, пішохідних доріжок та освітлення для покращення безпеки учасників дорожнього руху і туристичної привабливості автомобільного маршруту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.