Соціум

На Прикарпатті суд зобов’язав відрахованого курсанта виплатити 457 тис грн університету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба до відрахованого курсанта. Його зобов’язали виплатити університету 457 тис грн за навчання.

суд

Як вказано у рішенні суду, Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба звернувся з позовом до відрахованого з університету курсанта, щоб стягнути з нього 457 тис грн витрат, які пов’язані з його утриманням під час навчання, пише Zaxid.net.

У матеріалах справи вказано, що із липня 2021 року до січня 2024 року курсант проходив навчання та військову службу в Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Курсанта відрахували «через розірвання контракту за невиконання освітньої програми».

У січні 2024 року курсанта виключити зі списків змінного складу університету та всіх видів забезпечення. Його мали направити для подальшого проходження військової служби за призовом під час мобілізації.

Справу розглянув суддя Іван Скільський, який дослідив усі матеріали та аргументи, задовольнивши позов університету.

Суд зобов’язав відрахованого курсанта виплатити 457 тис грн витрат, які пов’язані з його утриманням під час навчання. Рішення ще може бути оскаржене.

Читайте також: Від 12 тисяч за місяць. Як на Прикарпатті долучитися до суспільно-корисних робіт

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.