Соціум

На Прикарпатті створять реабілітаційний центр для військових і цивільних

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківській області планують створити реабілітаційний центр для військових і цивільних.

У цьому центрі люди з інвалідністю матимуть можливість отримувати комплексні реабілітаційні послуги. Це фізкультурно-спортивна реабілітація, фізіотерапія, необхідні масажі, соціалізація, психологічна реабілітація, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ІФ ОВА.

Зокрема, ініціатива належить фахівцям центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю “Донбас”. До повномасштабної війни він працював у Краматорську.

Зараз такі центри необхідні для військовослужбовців Збройних сил України. Є потреба, в першу чергу, у реабілітації наших військових, які отримали поранення, захищаючи Україну. Приміщення, де планується створити реабілітаційний центр, потребує ремонту та модернізації, – каже заступниця голови ІФ ОВА Людмила Сірко.

Представники релокованого реабілітаційного центру розповіли, що з початку вересня у приміщенні почалися необхідні поточні та капітальні ремонти. Вони передбачають облаштування палат, діагностичних та IT-кімнат, масажного, фізіотерапевтичного кабінетів, тренажерного і конференцзалів. У цьому центрі впорядковуються 23 кімнати із доступними для людей з інвалідністю санвузлами.

Фізіотерапевтичний, тренажерний та масажний кабінети вже обладнані й там надаються послуги щодо реабілітації осіб з інвалідністю, у тому числі й для військовослужбовців, – каже Людмила Сірко. – Радіємо з того, що дуже швидко проводяться ремонтні роботи. І це дозволить якнайшвидше допомагати нашим захисникам, які потребують реабілітації у медико-соціальних реабілітаційних центрах.

Роботи щодо облаштування цього центру проводяться за кошти міжнародних донорів, зокрема, Швейцарського Червоного Хреста та міжнародної організації «Save the Children in Ukraine».

Читайте: «Ко-Хати», аби жити. Як волонтери у Франківську та Кам’янці перетворюють занедбані будинки в житло для ВПО

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.