Соціум

На Прикарпатті створять “Байки бойка” для кемпінгу

Google+PinterestLinkedInTumblr
Невдовзі у Витвицькій об’єднаній територіальній громаді постане кемпінгове містечко “Байки Бойка”.

Проєктом «Наметове містечко «Байки бойка» хочуть допомогти розвинути туристичний потенціал громад, що входять до Витвицької ОТГ. Про це повідомляє Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України у Facebook, пише Репортер.

“Це Бойківщина, високогірна частина Долинського району, відома водними ресурсами, мальовничими краєвидами, пам’ятками історії та архітектури. Живописні вершини передгір’я Карпат-Бескидів із відкритими просторами забезпечують дальність видимості та багатоплановість огляду навколишніх панорам”, – йдеться в повідомленні.

Голова Витвицької ОТГ Микола Шикор звернув увагу, що дуже важливо залучати всі можливі ресурси для розвитку громади, проте акцент робитимуть на розвитку туризму, оскільки це недооцінений її потенціал.

Нагадаємо, Івано-Франківське регіональне відділенням Асоціації міст України спільно з проєктно-освітнім центром «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника оголосили конкурс проєктів для студентів та аспірантів «Сьогодні креативна ідея — завтра реальна справа». Один із переможців розробив проєкт для Витвицької ОТГ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.