До кінця дня 25 лютого в Івано-Франківській області очікують на погіршення погодних умов. Через це в регіоні оголосили штормове попередження.
В обласному центрі з гідрометеорології попередили про посилення південно-західного вітру до 25-30 м/с, пише Репортер.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/shtormove-poperedzhennja-vzymku-snihopad-tuman.jpg)
До кінця дня 25 лютого по Івано-Франківську та області очікується посилення південно-західного вітру 25-30 м/с (2-й рівень небезпечності, помаранчевий), – йдеться у попередженні.
II рівень небезпечності означає, що погодні умови небезпечні – несуть реальну загрозу для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Рекомендується проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ.
Також рятувальники радять відкласти похід в гори до покращення погодних умов, бо в горах сніг та обмежена видимість, а ще значна сніголавинна небезпека.
Comments are closed.