Соціум

На Прикарпатті склали протоколи на двох продавців ялинок

Google+PinterestLinkedInTumblr

Державна екологічна інспекція Карпатського округу та Нацполіції напередодні новорічних свят проводить традиційну операцію «Новорічна ялинка». 

Під час рейдів на Івано-Франківщині цього тижня зафіксували три порушення, інформують в інспекції, пише Репортер.

Зокрема, зафіксували два випадки незаконної рубки ялинок та один випадок збуту ялинок без належних документів, що підтверджують законність походження. Двох людей притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 65 КУпАП, по одному порушнику складено адміністративний протокол за статтею 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу), який скерували до суду.

Нагадуємо, різдвяні ялинки можна продавати лише при наявності  пластикових бирок зі штрих-кодом, що підтверджує законність їх заготівлі та реалізації. А також дозволяє покупцю дізнатись походження купленого деревця завдяки спеціальному онлайн сервісу. Перевірити ялинку можна як за номером бирки чи ТТН, так і за номером автомобіля.

У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.  Єдиним документом на право перевезення новорічних ялинок є товарно-транспортна накладна встановленого взірця з відповідними відмітками відвантажувача, видана лісогосподарським підприємством. Покупець при купівлі новорічної ялинки має право переглянути документи, що підтверджують  походження ялинки.

Читайте: Цього року лісгоспи на Прикарпатті не продаватимуть живі зрубані ялинки

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.