Соціум

На Прикарпатті рибпатруль затримав рибалку з “крошнею”, – чоловіку загрожує штраф

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулого тижня державні інспектори франківського рибпатруля зловили браконьєра під час проведення рейду.

Рибпатрульні затримали мешканця Галича, який ловив рибу забороненим знаряддям – підйомною сіткою, яку на Прикарпатті називають “крошнею”. Рибу ловив на річці Гнила Липа між селами Тустань та Більшівці, інформує франківський рибпатруль.

Держінспектори вилучили заборонене знаряддя, а риби в браконьєра не було.

На чоловіка склали адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Матеріали справи передаються до суду. Браконьєру загрожує штраф від 340 до 680 грн.

Пунктом 3.14 Правил любительського і спортивного рибальства забороняється перебувати на водоймі або поблизу неї з вибуховими та отруйними речовинами, а також зі знаряддями лову, застосування яких у даний час і в цьому місці заборонено, а також зберігати заборонені знаряддя лову на водоймах або поблизу них.

Крадене шкодить здоров’ю. Чи безпечно Франківську купувати рибу (ФОТО)

Крім того, пунктом 3.15 цих правил забороняється ловити рибу із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм.

Для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна “гаряча лінія”: (097) 392-72-80.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.