Соціум

На Прикарпатті рибпатруль склав протокол на чоловіка, який ловив червонокнижну рибу

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 5 червня, франківські рибоохоронці проводили рибоохоронний рейд на річці Дністер і виявили в улові мешканця села Підвербці Тлумацького району червонокнижну рибу.

Йдеться про одну рибину вирезуба причорноморського та рибину бистрянки російської. Рибу чоловік ловив на поплавцеву вудку, пише “Репортер” з посиланням на сторінку рибпатруля.

Виловлюючи цю рибу, чоловік порушив п. 3.14 та 4.10 Правил любительського і спортивного рибальства. Державні інспектори склали протокол по ст. 90 КУпАП (Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України).

Згідно постанови КМУ від 07.11.2012 №1030 «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)», компенсація за один виловлений екземпляр вирезуба причорноморського становить 10 000 грн, бистрянки російської – 660 грн. Таким чином, порушник завдав збитків рибному господарству на суму 10 660 грн.

Також на Дністрі рибпатрульні виявили поблизу села Петрів Тлумацького району безгосподарські знаряддя лову – дві крошні розміром 2х2 та 2х2,5 м, вічко обох по 15 мм. Риби та інших біоресурсів у заборонених знаряддях лову не було. Патрульні скали один акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.