Соціум

На Прикарпатті побільшало патрулів поліції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатські поліцейські збільшили кількість патрульних нарядів у Івано-Франківській області.  

Кількість патрулів в області збільшили від початку серпня. Додаткові наряди поліцейських патрулюють населені пункти області вдень та вночі, практично цілодобово, пише Репортер з посиланням на пресслужбу поліції області.

На Прикарпатті побільшало патрулів поліції

Це потрібно задля охорони правопорядку. Мета – не лише здійснити профілактику правопорушень, а й нагадати мешканцям про необхідність реагувати на повітряну тривогу та дотримуватись комендантської години, – інформують у поліції.

Посилену увагу приділяють місцям масових скупчень, а також паркам та скверам. Упродовж дня поліцейські патрулюють вулиці та закликають мешканців не нехтувати сигналами повітряної тривоги, тому що багато хто не реагує на нього.

Поліцейські регулярно проводять профілактичні бесіди з керівниками підприємств, які не зачинають свої заклади під час сирени. А ще нагадують мешканцям, що під час повітряної тривоги, необхідно поспішати в укриття.

Правоохоронці здійснюють профілактику правопорушень. Особливу увагу патрулі приділяють людям, що зловживають алкоголем, а відтак схильні до хуліганських дій, – йдеться у повідомленні.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні