Соціум

На Прикарпатті планують зробити гламурні кемпінги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Глемпінг або гламурний кемпінг – місце проживання, яке має абсолютно комфортабельні умови, не гірші, ніж у хороших якісних готелях.

Це локація, яка знаходиться впритул до природи і яка не нищить природу, не передбачає зміни в ландшафті, а гармонійно вписується у природний ландшафт, пише Репортер.

Заявку «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» подали на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС. Про це повідомили на засіданні туристичної ради в Івано-Франківській області.

«Нам потрібно розвивати туризм на території Дністровського каньйону, адже у природоохоронних зонах можна створити багато цікавих проектів, зокрема – глемпінги. І для цього нам потрібна підтримка державного і обласного бюджетів, – каже голова туристичної ради Андрій Матійчик. – У проект входить створення мережі глемпінгів у Івано-Франківській, Закарпатській і Львівській областях. Визначені відповідні місця в Національних природних парках».

Фінансування проекту побудови глемпінгів передбачає виділення 5-6 млн із бюджету на одну область.

«Це моя давня мрія – створення еко-туристичного продукту в межах Дністровського каньйону. А саме – закладів розміщення сезонного типу для того, щоб ми могли поселяти туристів цілорічно. У майбутньому буде створена мережа таких закладів, щоб зробити спектр надання туристичних послуг ширшим», – каже заступник голови туристичної ради Михайло Ковтун.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні