Соціум

На Прикарпатті планують відкрити військовий госпіталь, – Онищук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В області планують відкрити військовий госпіталь. Наразі ведуться роботи щодо пошуку відповідного приміщення, проведення ремонтних робіт та облаштування необхідним обладнанням.

Про це розповіла голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, пише Репортер.

Онищук ОВА Прикарпаття

Завдяки міжнародним партнерам ми маємо змогу забезпечувати медичні заклади області необхідними ліками, – розповіла Онищук. – Сьогодні угорські підприємці привезли нам необхідні ліки на суму 15 тисяч євро. Це надзвичайно потрібна та важлива підтримка для Калуської центральної лікарні. Адже тут проходять лікування наші військовослужбовців та люди, котрі прибули на Прикарпаття із зони проведення бойових дій. Висловлюю щиру вдячність усім, хто допомагає нам і щоденно наближає нашу перемогу.

За словами керівниці області, на даний час прикарпатські заклади охорони здоров’я забезпечені необхідними медикаментами на три місяці вперед.

Однак обласна військова адміністрація продовжує працювати над тим, щоб резерв ліків постійно поповнювався, позаяк на Прикарпаття щоденно продовжують прибувати люди із регіонів, що постраждали від війни. Значна частина їх потребує фахової медичної підтримки та медикаментозного лікування.

Херсон на межі відчаю. Місцеві активістки про життя в окупованому місті

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні