Соціум

На Прикарпатті – новий начальник обласного управління лісового та мисливського господарств

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського управління призначено Сергія Кокоця.

15 червня Юрій Болоховець, голова Держлісагентства, особисто представив керівника колективу управління та директорам державних лісогосподарських підприємств. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського ОУЛМГ, пише Репортер.

У час війни пріоритетами лісової галузі є допомога збройним силам України та економічний розвиток нашої держави. Ресурсні регіони повинні працювати як за себе, так і за східно-південні області нашої країни. Франківщина – лісовий край, але рівень основних показників потребує росту. Сподіваюся, новий керівник справиться з поставленими завданнями і виведе лісове господарство області на належний рівень, – говорить Юрій Болоховець.

Голова Держлісагентства подякував Олегу Ярошику за фаховий підхід до роботи і злагоджене адміністрування у час карантину та воєнного стану.

Прикарпатські лісгоспи передали на фронт 41 автомобіль й кілька тисяч кубів деревини

Нагадаємо, з  початку 2019-го і до вересня 2021 року у трьох областях західної України лісгоспи опублікували у Prozorro інформацію про 15,6 тисячі закупівель. Серед них з аукціоном провели всього три. Натомість підрядниками державних лісових господарств дуже часто стають колишні працівники або члени родини лісівників. Під час моніторингу закупівель лісових господарств знайшли десятки контрактів лісгоспів з фірмами родичів їхніх працівників.

Довідка:

Кокоць Сергій Юрійович народився 13 червня 1971 року в с. Явора Турківського району Львівської області. Закінчив Березнівський лісовий технікум за спеціальністю «Лісове господарство». Вищу освіту здобув у Санкт-Петербурзькій лісотехнічній академії. Трудову діяльність Сергій Юрійович розпочав в Ісаївському лісництві Турківського лісгоспзагу на посаді лісника. Працював у Боринському лісгоспі на посаді лісничого та головного інженера. З 2013 року Сергій Кокоць очолював Славське лісове господарство.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.