Соціум Фото

На Прикарпатті мальтійці допоможуть 500 господарствам у двох районах (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Ще у червні, з перших днів повені на Івано-Франківщині, волонтери Мальтійської служби допомоги (МСД) підтримали постраждалих прикарпатців.

Спершу возили питну воду, пакети з продуктами, а потім допомагали з викачуванням води із підтоплених господарств, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу мальтійців.

На сьогодні МСД продовжує допомагати постраждалим за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У рамках проекту мальтійці передадуть 500 домогосподарствам у Галицькому та Тлумацькому районі пакети першої допомоги. У пакетах: плед, рушники та засоби особистої гігієни.

Першочерговим завданням проекту було викачати воду з подвір’їв деяких затоплених домогосподарств, адже навіть за два місяці після повені все ще є господарства з замуленими криницями.

Дехто з господарів, кому волонтери вже відкачували воду одразу після повені, вже звернулись за повторною допомогою. Фінальним завданням проекту стане навчання з ефективного використання помпи для відкачування води, щоб в разі наступної повені селищні громади були більш підготовленими до стихії.

Нагадаємо, у червні інтенсивні дощі призвели до масштабних повеней в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях.

Загалом від негоди постраждали 349 міст і селищ. Зруйновано 202 км автодоріг та 95 мостів, 549 км доріг та 213 мостів пошкоджено. Найбільше постраждала Івано-Франківська область.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.