Соціум

На Прикарпатті громади створюватимуть добровольчі формування оборони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Івано-Франківщині створюватимуть добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ) для сил оборони регіону. Таке рішення прийняли 7 лютого на Раді оборони області, повідомила голова ІФ ОВА Світлана Онищук.

На Прикарпатті громади створюватимуть добровольчі формування оборони_1

За її словами, територіальна громада на своїй території може утворювати декілька добровольчих формувань. Добровольче формування утворюється зборами ініціативної групи мешканців за участі командира тероборони ЗСУ та представників місцевого самоврядування.

Тобто п’ять людей можуть ініціювати утворення ДФТГ.

Військові ділитимуться досвідом з охочими приєднатись до добровольчих формувань.

На Прикарпатті громади створюватимуть добровольчі формування оборони_2

Також на Консультативній раді розглянули питання роботи Агенції регіонального розвитку на 2023 рік. Передбачено поглиблення співробітництва з громадами нашої області, підписання меморандуму про співпрацю з кожною з них, – пише Світлана Онищук. – А також ознайомлення з інвестиційним потенціалом громад, спільну участь у грантових проєктах, співпрацю з іноземними та українськими бізнес-асоціаціями, залучення іноземних інвесторів з метою реалізації інвестиційних проєктів на території відповідної громади.

Крім того, розглянули питання доступу органів місцевого самоврядування до джерел фінансування, шляхом участі у грантових програмах, а також концептуальні підходи до питання потенційної передачі лісів та земельних ділянок лісових господарств зі спільної власності територіальних громад області до власності територіальних громад.

Читайте: Волонтери закупили взуття дефіцитних розмірів для прикарпатських військових

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.