Люди

Волонтери закупили взуття дефіцитних розмірів для прикарпатських військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Координаційний центр #SaveUkraneNow(SUN) передав на фронт 298 пар зимового тактичного взуття великих розмірів, пише Репортер.

взуття, війна, SaveUkraneNow(SUN)

73 пари було придбано закордоном. Ще 225 пар на замовлення #SaveUkraineNow(SUN) спеціально під розмірну сітку виготовив український виробник.

взуття, війна, SaveUkraneNow(SUN)

Підошви відливалися в Одесі, а самі черевики уже шили у Полтаві.

Першу частину великої партії прикарпатські захисники отримали в січні, другу – на початку лютого. Загальна вартість переданого взуття склала понад 900 тисяч гривень.

Читайте також: Залучені до перемоги. Як у Франківську волонтерка Ольга Жидкова з друзями опікується цілим батальйоном

У нас в бригаді близько 600 бійців з дефіцитними розмірами від 44 до 50, –  розповідає в.о. начальника речової служби 102 бригади ТрО, молодший сержант Юлія Мала. – Знайти якісне тактичне взуття для них справді дуже складно, особливо зимове. У мене серце розривається, коли бачу бійців у літньому чи демісезонному взутті в цю холодну пору.

За її словами з великими розмірами дійсно бувають проблеми. Речова служба бригади має усі параметри кожного захисника – від одягу до головних уборів. Тож у разі, якщо чогось не вистачає – звертаються до волонтерів.

Читайте: Як ми навчились жити з війною або Про адаптацію, біль і злість

Коли взуття приїхало, треба було бачити наших хлопців, вони раділи, як діти – додає Юлія Мала. –  Тепле комфортне взуття надзвичайно важливе для здоров’я та для морального стану. Зараз волонтери шукають для нас ще 5 пар 49 розміру та одну – 50-го, і ми точно будемо знати, що усі взуті.

#SaveUkraineNow (SUN) не вперше закуповує взуття для прикарпатських військових. Восени минулого року SUN замовив виготовлення та передав велику партію утеплених гумових чобіт.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.