Соціум

На Прикарпатті через негоду підтоплені подвір’я, будинки, школа та дороги

Google+PinterestLinkedInTumblr
Через сильні дощі, грози та град в суботу ввечері, 13 червня,  на території Косівського, Долинського, Верховинського та Снятинського районів піднявся рівень річок.

Вода підтопила подвір’я, будинки та угіддя місцевих мешканців у 16 населених пунктах цих чотирьох районів, пише “Репортер” з посиланням на управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

У Косівському районі підтоплення відбулися у селах Тюдів, Розтоки, Снідавка, Вербовець, Смодна, Рожнів, Кобаки, Рибне, Хімчин. У Долинському районі – в селах Новошин і Пшеничники. У Верховинському районі постраждали три населені пункти Білоберізької ОТГ та село Верхній Ясенів. У Снятинському районі вода підтопила будинки в селі Устя.

Також негода знищила 0.45 км та пошкодила 4.5 км дорожнього покриття. На шести дорогах місцевого значення ускладнений або відсутній проїзд, пошкоджені п’ять мостів комунальної власності.

До того ж, 40 м підпірної стінки правого берега річки Рибниця з монолітного бетону пошкодила вода, тому відбувся розмив правого берега річки – сільської автодороги, довжиною біля 60 м. Ще вода зруйнувала берегоукріплення річки Черемош протяжністю 200 метрів, що несе загрозу розмивання скотомогильника та 100 метрів біля села Рибне.

Підтоплена будівля школи-ліцей, 102 житлових будинків, 350 дворогосподарств, сім об’єктів, на площі 1,9 га, три присадибні ділянки на площі 0.4 га., 610  угідь на загальній площі понад 800 га.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.