Соціум

На Прикарпатті 30 українських та іноземних гірських провідників тренувалися рятувати туристів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті пройшли спільні навчання гірських рятувальників з Польщі, Словаччини, Чехії та України.

Проект «Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників» пройшов на Івано-Франківщині з 12 по 16 грудня 2018 року, повідомляє Гірський рятувальний центр.

У проекті взяли участь гірські рятувальники та провідники з Івано-Франківської та Львівської областей, Прешівського краю (Словаччина), Малопольського та Підкарпатського воєводств (Польща), а також Єзерських гір (Чехія).

30 учасників тренувалися в організації та проведенні рятувальних робіт на гірськолижних схилах. На базі Туристичного комплексу «Буковель» відпрацьовали гірськолижну техніку, надання домедичної допомоги, евакуацію постраждалих з гірськолижних схилів тощо. Також провели навчально-тренувальні заняття з лавинної безпеки: аналіз лавинної небезпеки, технічні засоби для пошуку у лавині, техніка та тактика проведення пошуково-рятувальних робіт у лавині; надання першої допомоги при травмуваннях, переохолодженні та обмороженні.

Для українських та іноземних учасників організували зустрічі з представниками Карпатського національного природного парку, провели круглий стіл «Шляхи співпраці і взаємодії гірських рятувальників та природоохоронних територій». Також гості відвідали Візит-центр Карпатського НПП, його основні туристичні об’єкти.

Проект відбувся при фінансовій підтримці Міжнародному Вишеградському Фонду.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.