Соціум

На Прикарпатті 25 вступників отримали найвищий бал з усіх предметів на тестуванні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За підсумками національного мультипредметного тесту, 25 прикарпатців отримали по 200 балів з усіх трьох предметів. Ще 83 отримали найвищі бали з двох предметів і 332 – з одного.

Такі високі бали також пов’язані з тим, що завдання цього року були простіші – але всі були у рівних умовах. Про це повідомили у п’ятницю, 12 серпня, на брифінгу в Івано-Франківській ОВА, пише Репортер.

На Прикарпатті 25 вступників отримали найвищий бал на тестуванні

За словами директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука, місця проведення тестування до останнього тримали в секреті від широкого розголосу. Були сформовані тимчасові екзаменаційні центри, де проводили оцінювання.

Ми зрозуміли, що не можемо дозволити собі такої розкоші – концентрувати велику кількість дітей у навчальних закладах. Ми тримали в секреті від усіх окрім кожного конкретного учасника, де він буде тестуватися, – говорить Богдан Томенчук.

За словами директора центру, на Прикарпатті зафіксували лише чотири порушення під час тестування.

Хтось не повірив, що ми вміємо шукати мобільні телефони, – каже Томенчук. – Форс-мажори були у двох випадках. Також у нас були сигнали тривоги, всі учасники йшли у сховище. На щастя, по часу вони тривали стільки, що дозволили нам продовжити після відбою.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: