Соціум

На Прикарпатті 21 лютого проводитимуть заміри навантаження на електромережі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україні продовжуються заміри споживання електроенергії. За розпорядженням Міністерства енергетики у вівторок, 21 лютого, в Івано-Франківській області проведуть заміри погодинного активного навантаження на електромережі.

Це робитимуть, щоб отримати точну інформацію про обсяги фактичного споживання області, пише Репортер з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”.

На Прикарпатті 21 лютого проводитимуть заміри навантаження на електромережі

У цей день електроенергію не вимикатимуть, відключення можливі лише у випадку аварійних ситуацій або масованих атак на енергетичну інфраструктуру.

Для чого потрібні заміри електроенергії?

Завдяки цьому енергетики побачать, як використовують електроенергію споживачі, маючи постійний доступ до неї. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки електроенергії споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми.

Вимірювання дадуть можливість НЕК «Укренерго» враховувати при встановленні лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

На що вплинуть результати вимірів?

Отримані результати дозволять НЕК «Укренерго» скоригувати обсяги лімітів для кожної області та забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

До слова, заміри споживання не є чимось надзвичайним. Їх енергетики проводили кожного року і в мирний час, влітку та взимку — як правило, у грудні та червні (коли найдовша та найкоротша ніч відповідно). Цієї зими провести заміри в грудні не було можливості, зважаючи на постійні обстріли та дефіцит потужності, – повідомляють в обленерго.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.