Соціум Фото

На Надвірнянщині збудували нове місце для відпочинку в лісі (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Лісівники прибирають ліси на Прикарпатті та облаштовують місця відпочинку.

Зокрема, на Надвірнянщині збудували нове рекреаційне місце, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У Шевченківському лісництві (Вигодський лісгосп) на чотирьох рекреаційних місцях, в урочищах Шандра, Жакля, Жолобок, лісівники провели ремонтні роботи. Від сміття прибрали місця відпочинку, оновили інформаційні стенди, лісові меблі.

Лісівники Брошнівського лісгоспу наводять лад на понищеному стихією рекреаційному місці «Конвалія». Відновили гойдалки, альтанки, вбиральню. Додали інформаційні стенди.

У напрямку Івано-Франківськ-Богородчани, в урочищі «Потоки», працівники Надвірнянського лісгоспу збудували нове рекреаційне місце «Гвіздецька гора». Його пропускна спроможність до 50 осіб. Тут встановили лісові меблі, мангали, дитячий майданчик, стоянку для автомобіля, піднавіси зі столами та лавками. Також встановили смітники і дві вбиральні.

«Ліс – найкращий санітар атмосфери. Тривале перебування людини у лісі покращує настрій, загальне самопочуття, – зауважує Руслан Осташук, директор Надвірнянського лісгоспу. – Підтвердженням цього є постійна увага до Карпат з боку мешканців мегаполісів, які щороку приїжджають сюди, щоб оздоровитися та відновити душевну рівновагу. Завдання лісівників – створити безпечні умови відпочинку у лісових масивах».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.