Соціум

На Косівщину переїхало підприємство з Каховки, яке тче килими (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Понад 80 підприємств релокувалося на Прикарпаття з початку повномасштабної війни.

Серед них – ткацьке ательє ТОВ “Вандра Рагз”, яке переїхало на Косівщину з Херсонщини. Про нього розповіла у Facebook голова ІФ ОВА Світлана Онищук, пише Репортер.

Підприємство спеціалізується на ексклюзивному виробництві килимів за індивідуальними замовленнями на експорт. Релокація бізнесу здійснювалася з уже окупованої території Херсонщини. Прихисток для цього підприємства надала Косівська міська рада на двох поверхах «Центру Карпатської культури».

Прикарпаття, а саме Косівщину, для релокації бізнесу власниця пані Лариса обрала не випадково. Каже, що тут для неї створили найкомфортніші умови. Крім того, підприємство планує поглибити співпрацю з Косівським державним інститутом прикладного і декоративного мистецтва. Тут студенти зможуть випробувати нову ткацьку технологію та реалізувати творчі ідеї на ворсових килимах під час практичних занять.

У релокованому з Каховки до Косова українсько-шведському підприємстві в першій половині жовтня 2022 року відбувся запуск нового семиметрового ткацького верстату. Навесні цього року планується запустити нову інноваційну лінію – ручний тафтинг.

За вісім місяців роботи на новому місці підприємство не лише відновило свою діяльність, але й продовжує розвиватися. На сьогодні тут працюють 32 людей. Більша частина з них – місцеві жителі. Крім того, підприємство повністю перереєстроване у нас і таким чином вже сплачує ПДФО до місцевого бюджету.

Для нас важливо, щоб люди не опускали рук та продовжували роботу тут. Адже завдяки цьому створюються нові робочі місця для переселенців, що дає людям можливість поступово повертатися до звичного життя та забезпечувати себе фінансово, – пише Онищук.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.