Соціум

На Косівщині жителі сіл самі відновлюють дороги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Впродовж трьох днів (4-6 липня) жителі сіл Текуча та Акрешори, що на Косівщині, самостійно долали наслідки негоди: розчищали та лагодили дороги. 4-5 липня з Косова у населені пункти прибули надзвичайники та чиновники, щоб оцінити збитки від негоди. Приїхали, подивилися і поїхали.

Працівники ДП “Дороги Прикарпаття” обіцяли жителям розпочати відновлення переправи до села Акрешори п’ятого липня. Проте, станом на шосте число роботи так і не почали. Про це повідомив голова Яблунівської ОТГ Зеновій Томащук, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

В село Текуча обмежено транспортне сполучення, Акрешори повністю відрізані від інших населених пунктів. Про це повідомила заступниця голови Яблунівської ОТГ, в.о. обов’язків старости села Текуча Ніна Бойчук.

На Прикарпатті двом туристам повернули гроші за ненадані послуги – Держпродспоживслужба

В Акрешорах вода забрала трубну переправу. Її довжина  до 12 м, а от під нею  провалля до 5 метрів. Цей мостовий переїзд з’єднує Акрешори із селом Нижній Березів. Пройти можна, а проїхати – ні.

Є проблеми з питною водою та харчами. Найближчий магазин – за 6-7 км у селі Текуча.

Загалом, до близько двох тисяч людей не мають доїзду ані швидкі, ані пожежні авто.

“Перехід до Акрешор повністю розмито. Там дві труби: одну вимило на вулицю. Друга трісла. Проїзду немає. Там зверху була плита – теж трісла. У Текучій також погана ситуація, але ми якось вже три дні працюємо з людьми на дорогах – відкидаємо, що можемо, рятуємося своїми силами,  розповідає заступниця голови Яблунівської ОТГ Ніна Бойчук. – Маємо трактор з ОТГ. І тим єдиним трактором працювали з людьми”.

Жінка розповідає, що для того, щоб відновити хоч який-небудь проїзд, у вихідні збирали толоки по 10-15 людей.

Журналісти Суспільного намагалися отримати коментар в ДП “Дороги Прикарпаття”. На телефонні дзвінки в установі не відповідали.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні