Соціум

На Коломийщині шиють тактичне військове спорядження

Google+PinterestLinkedInTumblr

На Коломийщині шиють тактичне військове спорядження. Підприємство U-Win Protect заснували четверо товаришів з Дніпра, Києва та Коломиї. Швейний цех у Нижньому Вербіжі вже працює кілька місяців: тут створюють плитоноски, тактичні підсумки, наплічники, розвантажувальні жилети та інші необхідні для буднів військових речі. Про це повідомляє Репортер з посиланням на телебачення Коломиї.

У швейному цеху працюють 15 жінок та чоловіків – і місцеві і ВПО.

Керівник фірми Аркадій Кац через повномасштабне вторгнення росії переїхав з рідного Дніпра до Коломиї. Сюди ж переїхали його колеги Кригорій Бердніков та Анна Янковець. Долучився до створення підприємства і коломиянин Дмитро Тимків. Скооперувавшись запустили роботу з виробництва товарів для військових. Спершу – на одному із швейних підприємств області. Згодом вирішили відкривати власний цех.

Перша мета – дати можливість нашим військовим придбати в Україні якісний продукт, який буде надійним, функціональним і витримуватиме навантаження в тих екстремальних умовах. Все що робиться тут, створюють наші люди, вони отримують зарплату, ми платимо податки, – говорить Аркадій Кац.

Спорядження для військових виробляють за розробками харківського інженера, який теж переїхав до Коломиї. Це – мультифункціональне тактичне спорядження: плитоноски, ремінно-плечові системи, напашники, підсумки під магазини, під планшети, під турнікети, сумки скиду, утилітарні підсумки, підсумки під рацію, під гідратори, під гранати, під ножі, баули та аптечки.

Наразі активно вивчають можливість виробництва протиосколкового захисту.

На виробництві, кажуть, використовують сертифіковані матеріали та гарнітуру найвищої якості.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.