Соціум

На Коломийщині шість сіл залишились без газу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вже майже два тижні жителі Матеївецької громади відрізані від газу. Провід, котрий проходять через ОТГ, пошкоджено внаслідок руйнівної повені.

Про це повідомили в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, пише Репортер.

У тергромаді вже звертались до органів державної влади про допомогу. Утім, жодної офіційної відповіді від посадовців жителі громади так і не отримали. Про це заявив в.о. сільського голови Любомир Веселовський.

«У наслідок пошкодження газопроводу частина населених пунктів громади – Дебеславці, Ганнів, Залуччя, Тростянці, Кропивище, Пилипи – нині залишились без газопостачання», – наголосив він.

За словами Любомира Веселовського, про цю проблему він повідомив першого заступника очільника Марію Савку під час селекторної наради.

«Посадовець дала доручення профільним структурним підрозділам ОДА розібратись у цій ситуації. Проте до цього часу від них не надійшло жодної інформації», – зазначає в.о голови громади.

До сільської ради ОТГ зателефонував керівник одного із газових підприємств області. Він зауважив, що роботи з відновлення мережі зможуть здійснити лише за умови співфінансування.

«За їхніми підрахунками, вартість такого проєкту становить від трьох до п’яти млн гривень. Ми не є багатою громадою, а тому не маємо можливостей виділення таких коштів на ремонт газопроводів»., – сказав Любомир Веселовський.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.