Соціум

На Коломийщині фахівці перевіряють їдальні у пришкільних таборах (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Моніторинг пришкільних таборів у закладах освіти Коломийської громади здійснюють працівники міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Насамперед перевіряють шкільні їдальні щодо дотримання відповідного меню, санітарних норм, сертифікованої продукції та інше, пише Репортер.

Розпочали з опорного закладу освіти – ліцею № 8.

Молода картопля з маслом і кропом, тефтеля в соусі, салат зі свіжих огірків та помідорів, йогурт, компот і сезонні фрукти. Це меню на сьогодні у їдальні пришкільного табору ліцею.

Пришкільний табір ліцею № 8 розпочав роботу 1 червня. Є 240 учасників, спірно з філіями опорного закладу. Для всіх передбачене харчування. пільгові категорії дітей харчуються за кошти міського бюджету.

У Держпродспоживслужбі під час перевірок уточняють чинність документів у їдальні, звертають увагу, щоб працювали холодильники, були всі договори на вивіз твердих побутових відходів, а також, щоб заклад був забезпечений миючими засобами тощо.

Перед тим працівники служби перевірили воду в населених пунктах, де будуть пришкільні табори. Як повідомив начальник коломийського відділу Держпродспоживслужби Михайло Микитюк, вода відповідає вимогам.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу НТК.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.