Соціум

На Калущині збудують пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У селі Новиця на Калущині збудують пам’ятник ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

З такою ініціативою виступила громадська організація «Прикарпатбат Чорнобиль», пише Репортер з посиланням на Калуську РДА.

Для цього у Новицькій територіальній громаді вже виділили земельну ділянку. Керівництво громади пообіцяло безкоштовно виготовити усю необхідну технічну документацію для передачі земельної ділянки громадській організації.

За словами голови ГО Ярослава Олійника, поблизу села Новиця,  після вибуху на Чорнобильській АЕС формувався батальйон з мешканців Івано-Франківської області, передусім із Калущини і Долинщини. Це була військова частина №6033 Івано-Франківського протипожежного батальйону у складі 25 бригади Міноборони СРСР.

У Чорнобилі ліквідовували наслідки катастрофи 255 мешканців цих районів. Там вони пробули з 18 липня до 3 вересня 1986 року. За словами Ярослава Олійника, 98 «чорнобильців», на жаль, уже померло, тож потрібно увіковічнити їхню жертву.

На нараді обговорили питання допомоги територіальних громад, щоб спільними силами здійснити задумане – збудувати пам’ятник ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.