Соціум

На Івано-Франківщині «Карітас» відкрив прихисток для переселенців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В селищі Войнилів, біля Калуша, 19 січня відбулося офіційне відкриття і освячення прихистку для внутрішньо переміщених осіб похилого віку.

Розташований благодійний заклад у приміщенні головного корпусу центру первинної медико-санітарної допомоги селища Войнилів. Там є 18 кімнат і 36 ліжко-місць, пише RISU.

З листопада у закладі від «Карітасу» мешкає 31 особа віком від 60 років. Всі є переселенцями з півдня та сходу України. Дехто сам віднайшов нове житло, звернувшись до Карітасу, декого направили волонтери.

«Нас евакуювали, бо поряд Херсон, — ділиться Людмила Панська з Очакова що на Миколаївщині. – Наше місто зруйноване, увесь час під вогнем. Це стало причиною того, щоб шукати спокійнішого, тихішого місця.

Зі сльозами на очах жінка каже, що вперше за довгий час почула тишу і відчула те, що не потрібно нікуди втікати, ховатися. Каже — не віриться, що так може бути. Також пані Людмила відчуває підтримку, що особливо цінно, бо усі її сини і племінники захищають Україну на передовій. Ще й будинок в Очакові де мешкала жінка частково зруйнований, зокрема, балкон у її квартирі.

У прихистку є все необхідне для повноцінного проживання – кімнати з усіма зручностями, пральня, кухня, їдальня, відпочинкові кімнати. Самі їжу, на разі не готують, хоча для цього мають все необхідне, а отримують чотириразове харчування від одного з приватних підприємств.

Також до послуг жителів закладу і увесь необхідний медичний догляд, консультації фахівців лікарів і психологів.

Читайте також: Жити активним життям без обох ніг. Священник з Прикарпаття допомагає пораненим воїнам

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.