Соціум

На Городенківщині та Снятинщині люди масово працюють без медоглядів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Керівники підприємств, установ, організацій різних форм Снятинської та Городенківської громад не забезпечують належний контроль за своєчасним проходженням медичних оглядів працівниками.

Про це повідомляють у Снятинській міжрайонній філії обласного центру з контролю та профілактики хвороб, передає Репортер.

Як йдеться у повідомленні медиків, керівники закладів громадського харчування (ресторани, кафе, бари, їдальні), торгівлі (магазини, ринки), харчової промисловості (пекарні, птахофабрики та інші) ігнорують проходження працівниками медичних оглядів, що є порушенням вимог діючого законодавства та може сприяти розповсюдженню інфекційних захворювань серед населення.

Водночас у цих регіонах продовжують реєструвати випадки туберкульозу. Так, за 4 місяці 2022 на територіях Снятинської, Заболотівської, Городенківської, Чернелицької громад зареєстровано 15 випадків гострих кишкових інфекцій та 12 випадків туберкульозу.

Також там зазначають, що підприємці мають право працівника, що не пройшов медичний огляд, не допускати до роботи, і, відповідно, не зберігати його заробітну плату.

Тому медики закликають мешканців громад не зволікати проходити медичні огляди.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні