Соціум

На Франківщині учасникам АТО виділили вже 70 земельних ділянок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Землевпорядна служба  в Івано-Франківській  області активно продовжує роботу над виділенням земельних ділянок учасникам АТО. З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками в області військовослужбовці отримали у власність 70 ділянок.

Землевпорядна служба регіону ухвалила 20 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 2,56 гектара. Учасники АТО планують використати свої наділи для ведення садівництва, особистого селянського господарства. Ще 50 земельних ділянок площею 7,8 гектара в межах населених пунктів надали за рішенням місцевих рад області. Ці землі військові використають для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель, споруд та ведення особистого селянського господарства.

Землевпорядна служба Івано-Франківщини надала учасникам АТО 203 дозволи  на розробку документацій із землеустрою загальною площею 24,4 гектара.

В органи місцевого самоврядування надійшло 2164 звернення, по яких прийнято 528 рішень про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок на площу 95,9 гектара.

Наразі триває процес оформлення земельних ділянок у власність.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.