На Бурштинському водосховищі планують облаштувати розвинуту відпочинкову зону. Проєкт вже розробили фахівці Університету Короля Данила, пише Репортер.
Відповідний запит університет отримав від місцевої громади у межах проєкту «Опілля: скарби нації». Тамтешній ландшафт вирішили поєднати з комфортом, безпекою та сучасною інфраструктурою для відпочинку.
Територію розробники пропонують поділити на функціональні зони: спортивні майданчики, дитячу ігрову зону, кемпінг, прогулянкові алеї та піщану пляжну зону з відповідним обладнанням – душем, роздягальнями та навісами.
Читайте також: «Новий силует міста». У центрі Франківська планують звести будинки на 24 і 22 поверхи
Також у межах проєкту на Бурштинському водосховищі хочуть відновити стару рятувальну станцію, щоб пляж міг повноцінно функціонувати.
У приміщенні рятувальної станції спроєктовані тренажерний зал, навчальні класи, роздягальні, медпункт, рецепція. На другому поверсі – оглядові майданчики з мальовничим виглядом на водойму, а також базові номери для проживання. Відповідно передбачаємо підйомники для забезпечення доступності, – каже архітектор, викладач Університету Короля Данила Андрій Савчук. – Також будуть комерційні приміщення, де пропонуватимуть прокат лежаків, рушників, а ще – велопарковка й укриття.
Цей проєкт – дипломна робота студента спеціальності «Архітектура та містобудування» Університету Короля Данила Михайла Ковача. Автор розробив два варіанти фасадів для приміщення рятувальної станції. А ще, на запит громади передбачив причал, щоб розвивати вітрильний спорт.
Це дуже цікава тема, оскільки в Україні не надто розвинена практика перетворення технічних водойм на рекреаційні зони. Тому цей проєкт унікальний, і для мене, як студента, випала гарна нагода попрацювати з таким матеріалом. А вітрильний спорт, який хоче розвивати влада Бурштина – це дуже крута перспектива і можливості, – каже Михайло Ковач.
Читайте також: Калушанин Андрій Біник зняв своє фото з алеї зниклих безвісти та полонених (ФОТО)
Comments are closed.