Соціум

На Богородчанщині в “Парку історії Землі” народилося двоє левенят (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У відкритому тематичному “Парку історії землі”, що у селі Підгір’я на Богородчанщині – поповнення. Пара левів Луна та Фрай вперше стали батьками. У них народилося двоє левенят.

Левенята з’явилися на світ 22 вересня. Їх уже можуть побачити відвідувачі. Батькам левенят Луні та Фраю майже три роки. Це їх перше потомство, пише Репортер.

На Прикарпаття леви потрапили разом із тигром Тором із зоопарку, який зачинявся.

Потрібно було тваринок десь розмістити і ми взяли на себе відповідальність за них. Привезли, – говорить екскурсовод Ніко. – Їм потрібен був догляд, обстеження спеціалістів.

Тут левів виходили та облаштували комфортні умови для проживання. Вагітність Луни стала для усіх працівників парку приємною несподіванкою, адже пара левів ще дуже юні.

У Парку історії Землі народилося двоє левенят

Ми помітили, що Луна стала дуже спокійною. Хоча раніше завжди підходила до людей, – говорить представниця парку Юлія Поясик. – Ми зрозуміли, що щось не те. Коли за певний час у неї збільшилися груди, усі вже зрозуміли, що Луна вагітна.

У парку почали готуватися до появи малюків. Луну переселили від Фрая та Тора. Виношувала Луна малюків 110 днів. Народила сама двох маленьких хижачок. Близько місяця левенята практично не виходили із вольєра. А нещодавно левенята почали знайомитися зі світом. Імена для левенят поки не дали. Запропонувати свої варіанти можуть відвідувачі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.