Соціум

Молоді франківці на Прикарпатті “шукатимуть мольфарів” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 5 липня, на площі Міцкевича в Івано-Франківську ГО «Фундація Регіональних Ініціатив» презентувала молодіжний табір «Мольфар». Зустріч відбулася просто неба у форматі таборового лекторію, пише Репортер.

У серпні молоді франківці у Карпатах шукатимуть мольфарів_1

Родзинкою «Мольфару» є незвичайна програма, яку ми розробляли разом з командою, – розповідає координаторка табору Анастасія Гайдич. – Буде багато українських персонажів і міфології. Це має надихнути учасників табору на глибше пізнання міфів. Програма насичена: дівчата й хлопці виконуватимуть різні завдання, братимуть участь у турнірі Мольфару, будуватимуть плани й різні хитрі теорії. Окрім ФРІ-табору «Мольфар» будуть ще два табори – Soft Skills і «Крок до лідерства».

У серпні молоді франківці у Карпатах шукатимуть мольфарів_2

За словами Анастасії, особливість проєкту в тому, що учасники отримають так звані м’які навички (soft skills – англ.), тобто знання, як правильно спілкуватися з людьми та «жити це життя».

Табір «Крок до лідерства» ми проводимо кожного літа. Там учасники більше дізнаються про громадські організації, як стати волонтером тощо, – каже Анастасія Гайдич.

Власне, мета ФРІ-табору: залучити якомога більше дівчат і хлопців до громадської активності, а також згуртувати їх навколо ідей розвитку громадянського суспільства в Україні. Організацією таборів займаються місцеві активісти ФРІ, а фінансують – самі учасники.

Табір запланували на 1-6 серпня.

У серпні молоді франківці у Карпатах шукатимуть мольфарів_3

Потрапити до табору «Мольфар» може будь-яка активна молода людина віком від 18 років. Для цього треба заповнити анкету та внести організаційний внесок – 800 грн.

Читайте: Гендер, цінності, дискримінація. П’ять міфів про Стамбульську конвенцію

У головну ідею табору «Мольфар» організатори закладена давня карпатська легенда про Мольфара та його п’ятьох друзів-парубків, які закохалися в загадкову мавку. Учасники кілька днів житимуть у наметах, щодня проходитимуть різні випробування, здобуватимуть нові знання та навички від досвідчених спікерів тощо.

У серпні молоді франківці у Карпатах шукатимуть мольфарів_4

ФРІ-табір допоміг мені зрозуміти, що я взагалі хочу в житті, чого варто навчитися, які навики потрібно в собі розвивати, – говорить журналістка Роксолана Бабій, яка брала участь у попередніх таборах. – Щодня були виступи різних спікерів, я завжди робила собі нотатки. Пригадую й вечірні ватри – це було доволі мотивуюче й атмосферно. Враження від ФРІ-таборів тільки позитивні, це чудова можливість здобути нові практичні знання.

Авторка: Христина Тодорук

Читайте: З життя волонтера. Як Іван Крисанов у Маріуполі вижив та допомагає людям у Франківську

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні