Соціум

Мобілізація: Кабмін востаннє продовжив відстрочки для військовозобов’язаних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відстрочки від військової служби продовжено на два місяці, пише DT.ua. Кабмін 7 вересня своїм рішенням продовжив відстрочку від мобілізації на два місяці для військовозобов’язаних фахівців. Це викликано тим, що у вересні-жовтні закінчуються відстрочки, які отримали тисячі фахівців на початку війни, повідомляє пресцентр Міністерства економіки.

Кабмін мобілізація новини Івано-Франківська

При цьому в міністерстві уточнили, що рішення про продовження відстрочки від військової служби може бути ухвалене лише один раз.

Крім того, Кабмін дозволив підприємствам та установам надавати військовозобов’язаному працівнику та візувати виписку з наказу Мінекономіки про відстрочку. Це має знизити навантаження на органи держвлади, які раніше мали такі повноваження.

Читайте: Жодних заборон на виїзд жінкам за кордон немає – Маляр

Рішення уряду дозволяє забезпечити постійну та ефективну роботу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій, – прокоментувала міністр економіки Юлія Свириденко.

Раніше повідомлялося, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах та організаціях, яким встановлені мобілізаційні завдання, однак якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів, вони не підлягають прийняттю на службу у військовому резерві.

ISW повідомив, скільки території ЗСУ відбили на Харківщині (КАРТА)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.