Соціум

Місто придбало два генератори для безперебійної роботи котелень у Франківську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Після останнього масованого ракетного обстрілу в Івано-Франківську зупинилися більш ніж половина котелень. І окремі з них досі не можуть стабільно працювати через постійні вимкнення електроенергії. Щоб розв’язати цю проблему, місто закупило два пересувних генератори. Про це повідомили під час оперативної наради у міського голови, пише Репортер.
пересувні генератори новини Івано-Франківська

Місто вже закупило два пересувні генератори 100 кВт та 70 кВт. Їх будуть привозити на ті котельні, де відсутнє електропостачання понад 6-7 годин. Запускатимуться в ручному режимі та після відновлення електропостачання в одному мікрорайоні, пересуватимуться в інший, – розповідає заступник міського голови Руслан Гайда.

Також заступник міського голови додає, наразі комунальники відновили роботи когенераційної установки на вулиці Симоненка. До неї вже під’єднано понад 190 будинків. Тож навіть при відсутності електропостачання, ці будинки матимуть тепло.

Нині також триває процес запуску когенераційних установок на вулицях Тролейбусна та Федьковича. Там котельні працюють на щепі та деревині, що дасть можливість обігріти майже півсотні житлових будинків, обласну лікарню, два навчальних заклади та садочок у мікрорайоні Пасічна.

Щепи та деревини для котелень на біопаливі, запевняє Руслан Гайда, достатньо. Запас є щонайменше на 2 тижні, і щодень поповнюють.

Завдяки генераторним установкам та котельням на біопаливі, в Івано-Франківську  будуть мікрорайони з теплом. І ці райони мають стати місцем, де люди зможуть обігрітися і навіть частково працювати. Тут важливим стане взаємопідтримка франківців.

Дуже важливою є  взаємопідтримка один одного в цей час, в цей момент. Ті люди, в яких більше буде світла, чи більше тепла повинні допомогти тим, в кого цього є менше. Ми розуміємо, що ситуація буде поступово погіршуватися. Але не радикально і це нам дасть можливість максимально протриматися в часі та пережити цю зиму, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.