Соціум

Міська влада Франківська купила два автобуси за 1 євро

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Про це під час ефіру на радіо «Західний полюс» повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер. Йдеться про два автобуси, які нещодавно передали з німецького міста Брауншвейг.

автобуси, Франківськ, Марцінків

За словами Марцінківа, згідно з українським законодавством, якщо це благодійна допомога, то ці автобуси не можуть їздити на комунальних маршрутах.

Тому ми з німецькими партнерами домовилися, що купуємо їх за символічну ціну – 1 євро, – пояснює мер. – Для того, аби розмитнити, аби вони могли їздити на маршрутах Івано-Франківська. На жаль, таке у нас законодавство.

Читайте: Гроші за дитину. Що не так із новими виплатами від міської ради Івано-Франківська

Це хороші автобуси, які після перефарбування пустять на маршрут міста, каже Марцінків.  У них двигуни  стандарту Євро-5, мають до 10 років. Є 85 пасажирських місць, з них 36 – сидячих.

Крім того, ми домовилися ще про три автобуси, – зазначає Руслан Марцінків, – Також будемо купувати за 1 євро. Це вже не перша допомога. Нам подарували один автобус, вишки для підприємства «Електротранс», сміттєвоз. Є така системна співпраця. В кінці березня чи на початку квітня очікуємо декілька делегацій німецьких міст на чолі з бургомістрами та підписання партнерських угод. У нас є 11 німецьких міст, з якими ми співпрацюємо.

Читайте: «Сміттєпереробний завод необхідний, але це дуже великі гроші», – директор КП «Полігон ТПВ»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.