Соціум

Мер разом з чиновниками знову проїхалися містом на інвалідних візках (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Випробовували бар’єри на собі. Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків проїхався центром на інвалідному візку. Запросив до такої незвичної поїздки й своїх заступників, представників міської архітектури, соцслужб та лікарів-реабілітологів.

Компанію також склали люди з інвалідністю, для котрих пересування на колесах Івано-Франківськом – це буденність, нехай і не завжди доступна. Маршрут розпочали від Центральної міської клінічної лікарні й рушили до ЦНАПу на Вічевому майдані, йдеться у сюжеті Канал 402.

мер, Франківськ, Марцінків, доступність

Пішохідні переходи, з’їзди та виїзди на тротуари – головна проблема у доступності для людей на візках, каже радниця міського голови Лілія Процак. Жінка розповідає, вищий бодай на пів сантиметра бордюр унеможливлює самостійний виїзд на візку на тротуар.

Без доступу. Чи готовий Франківськ приймати поранених воїнів

У час війни доступне пересування стає все більш актуальним питанням, адже людей з інвалідністю більшає. А тому, каже міський голова, на часі якнайшвидше зробити місто доступним. Тож уже запланували понизити понад сотню тротуарів.

В об’їзді взяли участь також організації, які виконують ремонтні роботи й ті, хто їх контролює. Загалом маршрут зайняв трохи понад годину часу. У результаті учасники склали список першочергових об’єктів, з яких розпочнуть робити місто доступним.

Читайте: День у візку. «Репортер» спробував на собі, чи комфортно інвалідам у Франківську

мер, Франківськ, Марцінків, доступність

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.