Соціум

Мавпа прийде дивувати. Гороскоп на 2016 рік

Google+PinterestLinkedInTumblr

За східним календарем 2016-й – це рік вогняної або червоної Мавпи. Тваринки цікавої та багатогранної. Мавпа – неймовірно розумна та винахідлива, але в той же час непередбачувана. В один момент вона може бути доброю і ніжною, а вже у наступний перетворитися на жахливу злюку. Тому під неї треба підлаштуватися. Тих, хто буде винахідливим, як вона, хто йтиме до мети, незважаючи на страхи, Мавпа неодмінно винагородить. А от тим, хто звик чекати біля моря погоди, – добряче накапостить. Девіз року Мавпи: «Зараз або ніколи!». Розберемося детальніше, як треба задобрювати цю непосиду різним знакам Зодіаку.

2016_mavpa

Овен

Мавпа ставить перед Овнами непросте завдання: помагати тим, хто цього потребує, ділитися своїм теплом – винагорода не забариться. І хоча багато хто вважає Овнів затятими егоїстами, але, насправді, чуйності у них хоч відбавляй, тож це завдання їм під силу.

Ще Мавпа засипле Овнів роботою і не просто так, а по самі роги. І тут Овнам треба діяти так, як вони звикли робити все життя: бути впертими, наполегливими і безкомпромісними. І це принесе неабиякі результати. Отже бідолашні Овни будуть чухати потилицю – а куди ж подіти всі ці гроші? Може дійти до абсурду: Овни навіть у керамічній фігурці символу 2016 року шукатимуть отвір для копійок.

В амурних справах це рік відпочинку від романтичних подвигів. Будьте хоч трошки більш терплячими, слухайте свою половинку й тоді Мавпа подарує вам багато сімейного затишку і тепла. Найбільша небезпека – потонути у робочому завалі, забути про час для сім’ї. Тож правильно розставляйте пріоритети.

Телець

Тельців Мавпа попросить бути яскравими й не губитись у натовпі. Це рік, коли ви сміливо можете собі дозволити все, чого раніше боялися, як вогню.

Але тут важливо не забувати про свій базовий фундамент – надійність тилу і твердість землі під ногами. Поки добряче не впретеся копитами у ґрунт, навіть не думайте рухатися з місця. Крім того, Тельцям у рік Мавпи доведеться ще й працювати за чотирьох – добре, що копит у них теж чотири. Протягом року вони матимуть дуже добру можливість попов­нити свій гаманець. А якщо ще й грамотно вкласти гроші, то можна зірвати джек-пот.

Тельці навіть не уявляють, скільки задоволень принесе їм рік Мавпи в особистому житті, аж голова піде обертом. А от із доленосними рішеннями, як-то білі голуби і марш Мендельсона, краще не спішити. Мавпа любить непостійність, тож і Тельцям готова пробачити їхні вічні пошуки.

Близнюки

Близнюки і Мавпа – прекрасна пара, яка може довести до сказу будь-кого. Це ніби вогняна куля, яка несеться з шаленою швидкістю, зносить все навколо ще й дорогу собі освічує.

Багатоликим Близнюкам у 2016 році Мавпа приготувала море вражень і задоволень. Вона ніби відчуває підтримку цього знаку, такого ж вітряного і невтомного, як сама. Адже Близнюки – це як мінімум двоє. А значить, ідей, бажань та ентузіазму в голові Близнюка – хоч відбавляй. Єдина порада – хапайте подарунки долі без будь-яких роздумів.

У Близнюків ще й з’являться всі шанси створити міцну сім’ю або ж зав’язати стосунки, яких не зачеплять ні час, ні заздрість.

Крім того, Мавпа обіцяє їм нові цікаві знайомства. От лиш не треба заводити дружбу з такими ж самими Близнюками, бо це все буде якась вибухова суміш.

А от кар’єра для Близнюків пріоритетом не буде, відчуваєте, що треба змін – змінюйте.

Рак

Незворушним Ракам Мавпа дозволить добряче розслабитися, особливо на роботі та амурному фронті. А життя без напрягів, як відомо, призводить до збільшення розмірів. Отож, якщо не почати рухатися хоч вперед, а хоч назад, як це люблять Раки, – до кінця року станете неповоротким і не влізете в улюблені наряди. А за це доведеться червоніти.

Тож Мавпа пропонує альтернативний варіант – почати велике плавання. Використайте весь набутий досвід, тоді зможете досягнути успіху в будь-яких справах. Перспективи відкриються просто грандіозні – як би ви не стали новим Марком Цукербергом! Лиш не зазнавайтеся занадто.

І ще що важливо – у цьому плаванні не забути взяти на борт близьких людей. До слова, у сімейному житті все буде спокійно. Розуміння й підтримка від рідних стануть ще однією запорукою успіху Раків.

Лев

Гордому самозакоханому Леву не варто задирати носа і думати, що він єдиний цар. У 2016 році царем обрана Мавпа, і до відома Левів, Мавпи теж бувають Левами – за своєю натурою і породою. Та якщо обидва представники сильних світу цього знайдуть спільну мову, то весь рік проживуть душа в душу. Але якщо Лев розгніває Мавпу своєю гординею, доведеться йому попити валеріанки.

Левам краще за все сконцентрувати увагу на справах земних: зайнятися побутом, робити ремонт, виховувати дітей. В особистому житті Мавпа взагалі обіцяє йому справжню ідилію та романтику. Тут важливо не перестаратися, аби стосунки не стали засолодкими й не набили оскому.

Щодо кар’єри, то роботи буде багато, і то цікавої. Але ані спадів, ані підйомів Мавпа вам не обіцяє.

Діва

На загадкових і цілеспрямованих Дів невгамовна Мавпа зверне свою увагу лиш на початку року. І тут їм важливо постаратися та не упустити свій шанс, при чому у всіх сферах життя. Як поч­нете 2016-й, так його і проживете – чи з козирним тузом в кишені, чи з шикарним королем під руку, чи з непідйомною шісткою на тендітному плечі.

Направду, Мавпа обіцяє доленосний рік. І тут варто використовувати кожен день, кожну хвилину. Дуже важливо бути чесним з собою, не закривати очі на проблеми і правильно формулювати важливі запитання.

В особистому житті можливі конфлікти, але сумно не буде – це Мавпа вам обіцяє. А ще радить придивитися до своєї поведінки, бо щось їй підказує, що дуже часто неправими буваєте саме ви.

А щодо грошей – їх не бракуватиме, але вас буде дуже тягнути купити щось гарне і непотрібне. Тож ховайте від себе гаманець.

Терези

Незворушних Терезів не повин­но покидати відчуття рівноваги та справедливості. Звісно, лукава Мавпа буде пробувати підкрутити Терези на свій бік для власної вигоди. Терезам важливо слідкувати, аби їхні шальки не перехилися у бік обману та фальші у стосунках до близьких. Кілька додаткових купюр у вашій кишені не зможуть компенсувати втрату довіри.

Спрямуйте максимум зусиль у роботу над собою, духовний розвиток. В цьому може помогти нове хобі чи заняття якимись медитативними практиками. Крім того, у 2016 році вам доведеться віч-на-віч зустрітися за своїми головними страхами. І тут вам допоможуть лиш рівновага і впевненість у собі.

Якщо триматимете свої шальки рівно – все у вас буде добре, і в кар’єрі, і з грошима, і з особистими стосунками. До слова, Мавпа обіцяє Терезам цього року справжні аргентинські пристрасті. Але вічно спокійному знаку вони пі­дуть лиш на користь.

Скорпіон

Кому стане розуму дражнити Скорпіона? Ну хіба безшабашній і допитливій Мавпі. Тому у 2016-му Скорпіонів не раз накриватиме хвиля гніву й роздратування, які захочеться зігнати на близьких.

Не варто, бо є ризик залишитися самотнім, їсти одному новорічні мандаринки і зайти у глибоку депресію. Вчіться миритися з собою й рідними людьми, тоді Скорпіонів чекає неабияка винагорода.

Скорпіонів, які навчаться не звертати уваги на витівки Мавпи, рік засипле купою несподіванок, і всі вони будуть позитивні. Серце заб’ється частіше, кров у жилах побіжить швидше – і від кар’єрних злетів, і від захмарного кохання, а в декого і від довгоочікуваного поповнення у сім’ї. Все у вас буде добре. Головне – тримайте себе у руках.

Стрілець

Яскраві невгамовні Стрільці у 2016 році будуть без упину метатися у пошуках своїх головних мішеней – від фінансів до здоров’я, від кохання – до роботи. Мавпа донесхочу награється ними, жонглюючи їхнім терпінням та витримкою. Головне для Стрільців – не робити занадто великі ставки, аби забави з Мавпою не перетворилися у життєво важливу рулетку.

Тому для Стрільців важливо поставити перед собою конкретні цілі та йти до них, незважаючи на всі витівки Мавпи. Тоді рік буде дуже вдалим, особ­ливо щодо кар’єрного росту.

У сімейному житті теж є ризик зробити помилку і вибрати не той поворот. Знову ж таки згадайте, що для вас важливіше, – більше часу віддавайте своїй половинці, тоді вас точно потішать несподіваною новиною.

Козеріг

Цей впертий круторогий знак у 2016-му стрибатиме з вершини на вершину, без проблем підкорюючи нові висоти. Козерогам треба лиш слідкувати, аби від успіху не запаморочилося в голові та хоч іноді дивитися під копита. Хитра Мавпа цілком можливо захоче поставити Козерогам підніжку, і тут – хто виявиться кмітливішим, той і буде на висоті.

Загалом 2016-й – це однозначно рік Козерогів. Ідіть вперед і не оглядайтеся у минуле. Прийшов час навчитися чомусь новому. Гроші тектимуть рікою, а начальство носитиме вас на руках. А от у сімейному житті будьте дуже обачні, є ризик, що ви дасте слабинку перед спокусою. І наслідки можуть бути жахливі.

Краще придумайте для сім’ї спільне хобі, збирайте марки чи ходіть щонеділі у театри, а ще краще – організуйте хоча б невеликий відпочинок за кордоном. Грошей вам на все вистачить. Тоді цілком можливо, що вже наступного року будете тратити їх на дитяче ліжечко.

А самотнім Козерогам Мавпа обіцяє знайомства, які мають всі шанси стати доленосними.

Водолій

Водолії у 2016-му будуть просто фонтанувати новими ідеями, проектами, планами. Причому їхнього ентузіазму вистачить не лише на їхню ж тиху гавань, але й на весь світ. Мавпа всіма можливостями сприятиме такому приливу сили, ще й сама купатиметься у цій водоймі, як японська макака у гарячому джерелі.

Цьогоріч Водоліям варто не чіплятися за дрібниці, а дивитися ширше, по-філософськи. Не ігнорувати знаки долі, а вона з ними говоритиме часто.

В особистому житті все може розвиватися дуже різко й несподівано. Зустрічі будуть змінюватися на розлуки, а сльози щастя – на істерики. Бережіть те, що маєте, і пам’ятайте, на протилежному березі трава завжди лиш здається зеленішою.

А от із чим проблем точно не буде, так це з кар’єрою та грошима. Мавпа навіть обіцяє, що до кінця року Водолії зможуть накопити чималу суму і здійс­нити омріяну покупку – як мінімум на джакузі вистачить.

Риби

Мавпа дуже дивним чином вплине на Риб у 2016 році. Найімовірніше, спрацює принцип контрасту й на противагу непосидючому, життєрадісному і галасливому символу року Риби наберуть у рот води і заховаються на дні від усіх життєвих проблем. Але Мавпі не слід думати, що Риби такі вже беззахисні – на будь-яке втручання в їхній приватний простір вони готові відповісти по-акулячи.

Насправді, для Риб це важливий, але важкий період, коли можна багато чого змінити. Ви можете розчаруватися, думаючи, що це зовсім не ваш рік. Але виправити ситуацію може оптимізм і закатані рукави. Підвищення на роботі буде – якщо старанно працюватимете, так само як і виграш у лотерею – якщо хоч купите лотерейний квиток. А ще зірки обіцяють Рибам доленосну зустріч, яка примусить їх повірити в казку. Головне – не проґавити момент.

Як Мавпу зустрічати

Мавпа обожнює рух та ігри, тому Новий рік треба зустрічати енергійно і весело. Додайте у святкову програму танці та розіграші – от хоча б однією рукою почистити мандаринку чи банан. Мавпочка оцінить.

А ще вона просто обожнює яскраві кольори та блискітки. Пурпурний, оранжевий, жовтий, смарагдовий – ідеальні кольори для новорічного наряду. Тканина й фасон значення не мають, Мавпочка любить будь-який одяг. А от прикраси доведеться змінити: якщо у рік Кози удачу приносили дерев’яні буси, то Мавпа віддає перевагу металевим ланцюжкам і яскравому камінню.

Скласти святкове меню для Мавпи дуже просто, адже їсть вона усе. Китайці радять: по-перше, на столі мають бути горіхи, вони символізують багатство та удачу. По-друге, фрукти – мандарини, банани, червоні яблука… За китайськими звичаями, банани символізують стабільність і спокійне життя. Цікава і китайська традиція обмінюватися мандаринами, по-китайськи словосполучення «пара мандарин» співзвучне зі словом «золото». По-третє, обов’язково поставте на стіл рибу – з китайської слово «риба» співзвучне зі словом «достаток». Важливо, риба має бути приготована цілою, вона символізує рік, а від нього не можна відрізати ані початок, ані кінець.

Святкуйте з радістю, і про здоров’я не забувайте. І щоб непосидюча Мавпа принесла нам усім лиш приємні несподіванки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.