Люди Соціум

Марцінків показав, як будують міст на Пасічну (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 2 серпня, на місці недобудованого моста через Бистрицю Солотвинську Руслан Марцінків разом із відповідальними фахівцями розповів про стан будівництва.

Вже восени планують будівництво другого етапу моста. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у п’ятницю, 2 серпня, на брифінгу на будівництві.

”Міст складається з трьох частин. Є три етапи будівництва. Зараз відбувається перший – власне саме будівництво конструкції моста”, – говорить Руслан Марцінків.

За словами мера, міст будують за кошти міста, хоч він буде обслуговувати і область. Поки що виділили 136 млн грн на перший етап будівництва. Перший етап робіт був заявлений вартістю 206,6 млн грн. Тендер  провели у 2017 році.

”Мостобудівельний загін 112” запропонував ціну 120 млн грн. Метал зріс більше, ніж удвічі з часу планування кошторису. Тому найбільше витрат на метал, – каже Марцінків. – Були обіцянки від чинного прем’єр-міністра про допомогу, але її не надійшло. Просимо новий уряд про допомогу”.

Зараз іде підготовка до другого етапу – будівництва розв’язки на вулиці Надрічній. Перший тендер скасував Антимонопольний комітет. Повторний тендер планують провести вже у серпні. Третій етап планується у 2020 році – це будівництво дороги на вулиці Хіміків.

”Три місяці ми вже мали будувати розв’язку, але тендер скасований, тому ми зупинилися на першому етапі. Але вже з осені плануємо приступити до другого. Про вартість другого і третього етапу ще рано говорити, – каже Роман Галіпчак, начальник міського управління капітального будівництва. – Багато хто говорить, що міст вузький, але ширшим його не вийде зробити через вулиці. Але це міст локальний, для нашого міста”.

Ширина тротуару буде 2,5 м, а самого моста – 14 м. Ширина дороги – 9,5 м.

Сьогодні, 2 серпня, кожен франківець може прийти з 10:00 до 18:00 на міст і задати питання. Аби було безпечніше, обіцяють всім видати каски.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.