Відео Соціум

Марцінків хоче компромісу з Бородайком щодо забудови біля озера у Франківську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликає підприємця Костянтина Бородайка до компромісу в справі земельної ділянки біля міського озера.

23 грудня 2019 року Господарський суд Івано-Франківської області зобов’язав міську раду виплатити майже 2  мільйони гривень орендної плати власникам цієї ділянки, повідомляє «Репортер» з посиланням на UA:Карпати.

«Я маю декілька кримінальних справ щодо цієї проблеми, зокрема, – щодо оренди земельної ділянки, – каже мер. – Але моя позиція незмінна, вона принципова – там повинна бути зелена зона, там повинен бути сквер. І там, де я можу втручатися, я втручаюся. Це буде Сквер пам’яті героїв – учасників бойових дій і героїв Небесної сотні. Тому я закликаю підприємця все ж піти нам на зустріч і відмовитися від частини земельної ділянки. Ми їм пропонуємо кілька варіантів, натомість».

Забудовник планував звести на скандальній ділянці торгово-розважальний центр. Однак 27 грудня  2018 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом із депутатами міськради та Муніципальною вартою встановили намет, щоб не допустити до ділянки працівників підприємства.

Того ж дня виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв рішення надати дозвіл Управлінню Івано-Франківської єпархії Української православної церкви Київського патріархату на будівництво каплички на земельній ділянці площею 4 га, а після того священники з мером і депутатами освятили на спірній ділянці перший хрест.

До теми: В боротьбу вступає водоканал, – на конфліктній ділянці біля озера прорвало мережі (ФОТО)

Згодом на спірній ділянці встановили 15 хрестів та збудували капличку, яку освятили 7 квітня, на Благовіщення.

«Це дуже гарний сквер, де люди відпочивають та зможуть спілкуватися напряму із священником, обговорити з ним різні питання. Я сподіваюся, що у цій святодухівській богослужбовій капличці багато жителів міста знайдуть розраду», – каже Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іосаф.

Деталі в сюжеті:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні