Соціум

Малого мешканця Верховинщини, який врятував батька з річки, відзначили рятувальники

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У головному управлінні ДСНС області відзначали малого мешканця Верховинщини за порятунок батька.

Раніше 10-річний Юрчик Соколовський з села Красника першим прибіг на допомогу своєму батькові, який рибалив на річці Чорний Черемош. Чоловік знепритомнів, вдарився об каміння і впав у воду. Про це пише журналіст Роман Клим, повідомляє Репортер.

В Головному управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області гідно оцінили вчинок юного красничанина. Сьогодні у село завітали  провідна фахівчиня та начальниця сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Держслужби з надзвичайних ситуацій в області Світлана Бабушкіна і Христина Перцович, верховинські рятувальники, а також знімальні групи ряду телеканалів, – пише Роман Клим.

Малому Юрі, за проявлені героїзм і кмітливість, вручили пам’ятну статуетку вогнеборця із написом «Служба порятунку Прикарпаття», а також висловили подяку.

Родина Соколовських також дякує бригаді екстреної швидкої медичного допомоги КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня», лікарям закладу Ярославу Яковенчуку, Іванні Думітрак, туристам-відпочивальникам, які одні з перших відгукнулися на крик помочі, та усім, хто допоміг і підтримав у хвилини боротьби життя за життя, – пише журналіст.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні